Instytucja kultury województwa małopolskiego
A- A A+
Szukaj

Menu

Miejsca zostały obecnie zablokowane na czas rezerwacji.
Kontakt

Filharmonia im. K. Szymanowskiego w Krakowie

ul. Zwierzyniecka 1

31-103 Kraków
tel. 12 619 87 21
12 619 87 51


NIP: 675-02-00-025

REGON: 357077687


Konto na wpłaty za bilety i abonamenty zarezerwowane telefonicznie lub mailowo:


PKO BP S.A. I O Kraków

06 1020 2892 0000 5402 0554 4962

Kod BIC (SWIFT): BPKOPLPW


Ważne: Za bilety kupowane przez Internet (zakładka KUP BILET) należy zapłacić w trakcie wykonywanej operacji wyboru miejsc. Proszę nie wpłacać płatności za bilety na konto Filharmonii.


W sprawie faktur za zakupione bilety prosimy o kontakt z kasą biletową:


kasa@filharmonia.krakow.pl

fk@filharmonia.krakow.pl

DYREKTOR NACZELNY

Mateusz Prendota
tel. 12 619 87 55
mateusz.prendota@filharmonia.krakow.pl

ZASTĘPCA DYREKTORA

Beata Płoska
tel. 12 619 87 31
beata.ploska@filharmonia.krakow.pl

DYREKTOR ARTYSTYCZNY
SEKRETARIAT

tel. 504 063 225, 12 619 87 26, 12 619 87 57
Elżbieta Marlikowska - kierownik
marlikowska@filharmonia.krakow.pl
Monika Tacik
fk@filharmonia.krakow.pl

DZIAŁ PROMOCJI

Marcin Bańdo - kierownik, kom. 506 704 958
tel. 12 619 87 39
mbando@filharmonia.krakow.pl
promocja@filharmonia.krakow.pl
sponsoring@filharmonia.krakow.pl

Monika Woźniak, kom. 504 063 337
m.kij@filharmonia.krakow.pl
Joanna Wisłowska, kom. 504 856 500
joanna.wislowska@filharmonia.krakow.pl
Natalia Sprynca, kom. 504 063 396
natalia.sprynca@filharmonia.krakow.pl
Bernadetta Skiba
bskiba@filharmonia.krakow.pl

widownia@filharmonia.krakow.pl

tel. 12 619 87 22

STARSZY SPECJALISTA DS. PUBLIC RELATIONS
DZIAŁ ORGANIZACJI PRACY ARTYSTYCZNEJ

Magdalena Dworzyńska - kierownik, kom. 509 796 812
magdalena.dworzynska@filharmonia.krakow.pl

Ewa Oczkowska, kom. 504 856 508
ewa.oczkowska@filharmonia.krakow.pl
Łucja Jasińska, kom. 506 704 866
lucja.jasinska@filharmonia.krakow.pl
Anna Jabłońska, kom. 506 704 981
anna.jablonska@filharmonia.krakow.pl
Jakub Żurek
jakub.zurek@filharmonia.krakow.pl
Jolanta Neffe-Żukrowska
jolanta.zukrowska@filharmonia.krakow.pl

tel. +48 12 619 87 23

DZIAŁ EDUKACJI MUZYCZNEJ

Paulina Gieryk - p.o.kierownika, kom. 786 864 740
paulina.gieryk@filharmonia.krakow.pl
Patrycja Noszka, kom. 504 063 239
patrycja.noszka@filharmonia.krakow.pl
Klaudia Olejarz, kom. 451 072 449
klaudia.olejarz@filharmonia.krakow.pl


tel. 12 422 86 74

DZIAŁ KADR

Anna Motyka - kierownik, kom. 506 704 858
tel. 12 619 87 36
Dominika Stoszko
kadry@filharmonia.krakow.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Ewa Polkiewicz - główna księgowa
Małgorzata Odrzywołek
Danuta Paluchowska
Maria Stawiarska
Katarzyna Witowska
ksiegowosc@filharmonia.krakow.pl
tel. 12 619 87 27, 12 619 87 25

DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZY
PEŁNOMOCNIK DS. INWESTYCJI STRATEGICZNYCH

Maciej Bielski, kom. 504 063 203
tel. 12 619 87 30
mbielski@filharmonia.krakow.pl


INSPEKTOR BHP

Patrycja Watras

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH

Agnieszka Domagała
iod@filharmonia.krakow.pl
tel. 12 619 87 34