Filharmonia Krakowska
Instytucja kultury województwa małopolskiego

Miejsca zostały obecnie zablokowane na czas rezerwacji.
Luty 2020
Pon
Czw
Sb
Nd
POKAŻ CAŁY MIESIĄC
REZERWACJA
KASA BILETOWA
czynna: 14.06 w godz. 10.00–14.00 | 15.00–19.30, 15.06 w godz. 16.00–18.00, 16.06 w godz. 9.00–11.30 Filharmonia, 17.00–18.00 Hotel Saski
VI edycja Royal Opera Festival - 21.06 - 13.07.2024
Już wkrótce inaugurujemy szóstą edycję Royal Opera Festival – wielkiego, międzynarodowego przedsięwzięcia operowego, które od początku swojego istnienia koncentruje się wokół twórczości włoskiego geniusza stylu belcanto – Gioachino Rossiniego.
80. sezon Filharmonii Krakowskiej - zapraszamy do zakupu abonamentów na IV kwartał 2024
Rozpoczynamy sprzedaż abonamentów na jubileuszowy, 80. sezon artystyczny Filharmonii Krakowskiej - sezonu wypełnionego koncertami z udziałem znakomitych artystów, prezentującego największe dzieła w historii muzyki i pełnego muzycznych niespodzianek. Już dziś, 5 czerwca br. rusza sprzedaż abonamentów na IV kwartał 2024 roku - serdecznie zapraszamy do zakupu!
Arboretum Krzysztofa Pendereckiego w fotografii Tamary Pieńko - Galeria UFF w foyer Filharmonii
Zapraszamy na wystawę zdjęć Tamary Pieńko zatytułowaną "Arboretum Krzysztofa Pendereckiego". Ekspozycję obejrzeć można w Galerii UFF w foyer Filharmonii Krakowskiej, wernisaż wystawy połączony z oprowadzeniem autorskim odbędzie się w niedzielę, 23 czerwca 2024 o godz. 16.00.
Dyskusyjny Klub Muzyczny z gwiazdami koncertów hiszpańskich, połączony z degustacją wina - 15.06
Zapraszamy Państwa na wyjątkowe spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Muzycznego "Wszystko Gra". W sobotę, 15 czerwca br. o godz. 16.30 w Sali Złotej Agnieszka Malatyńska-Stankiewicz poprowadzi rozmowę z dyrygentem koncertów hiszpańskich, José Miguelem Pérezem-Sierrą oraz wybitnym barytonem, Emmanuelem Franco. Wstęp wolny!
Śpiewające dzieci zapraszamy do chóru Filharmonii Krakowskiej
Wszystkie rozśpiewane dziewczynki i chłopców zapraszamy do wspólnego śpiewania w chórze Filharmonii Krakowskiej. Tu może zacząć się Wasza niezapomniana przygoda z muzyką i koncertowaniem na zawodowej estradzie. Przesłuchania do 21 czerwca br. - zapraszamy!
Godziny pracy kasy biletowej
Szanowni Państwo, podajemy aktualne godziny i miejsca pracy kasy biletowej Filharmonii Krakowskiej: