czynna: 26.07 w godz. 10.00 – 14.00 | 15.00 – 19.00, 27.07 w godz. 11.00 – 12.00 Ogród Botaniczny UJ, 28.07 w godz. 17.00 – 18.00
Ogłaszamy nabór do IV edycji Szkoły Letniej Filharmonii!

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty Szkoły Letniej Filharmonii, dedykowane uczniom szkół muzycznych I i II stopnia oraz studentów.
Zapisy do udziału w Szkole Letniej przedłużone zostały do niedzieli, 30 czerwca 2024 do godz. 23.59. Oczekujemy na zgłoszenia osób grających na oboju, waltorni, trąbce, puzonie oraz instrumentach perkusyjnych.

Szkoła Letnia Filharmonii – IV edycja to projekt dedykowany młodym adeptom sztuki muzycznej z całej Polski, którzy w ramach warsztatów indywidualnych, kameralnych i orkiestrowych będą poszerzać swe horyzonty artystyczne, umiejętność gry na instrumencie i zdolność do gry zespołowej w różnorakich formacjach instrumentalnych. Szkoła Letnia, to cykl warsztatów dla młodzieży szkolnej i studentów uczelni muzycznych, prowadzonych przez specjalistów – instrumentalistów Filharmonii Krakowskiej i dyrygenta dra hab. Wojciecha Rodka. W ramach działań każdy z uczestników będzie miał możliwość aktywnego uczestnictwa w 8 pełnowymiarowych próbach orkiestry, w 2 jednogodzinnych zajęciach z pracy w gr. sekcyjnych i w 2 jednogodzinnych zajęciach indywidualnych. Na zakończenie szkoły w dniu 24.08.2024 odbędzie się finałowy koncert w Filharmonii Krakowskiej. W programie Szkoły znajdą się utwory m.in. W. Kilara, E. Griega i A. Vivaldiego. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

ZAPISY DO 30 czerwca 2024

WYNIKI REKRUTACJI podamy w dniu 7 lipca 2024