czynna: 1.05 kasa nieczynna, 2.05 w godz. 14.00–16.00 Filharmonia, 17.00–18.00 Muzeum AK, 3-5.05 kasa nieczynna
Ruszyła sprzedaż biletów na Festiwal Chórów Dziecięcych

Szanowni Państwo,

uruchomiona została sprzedaż biletów na koncert finałowy IV edycji Festiwalu Chórów Dziecięcych w Filharmonii Krakowskiej.

Podczas koncertu w dn. 25 maja 2024 roku wystąpi Chór Chłopięcy i Dziewczęcy Filharmonii Krakowskiej, Ukraiński Chór Dziecięcy FK oraz Chór Społeczny przy Filharmonii Krakowskiej z towarzyszeniem Krakowskiej Młodej Filharmonii – Orkiestry ZPSM. im. M. Karłowicza w Krakowie pod dyrekcją Tomasza Chmiela.

W programie koncertu znalazły się utwory Michaela Haydna, Wolfganga Amadeusa Mozarta i Georga Friedricha Haendla.

IV Festiwal Chórów Dziecięcych odbędzie się w dniach 18-25 maja 2024.

W ramach koncertów w Małopolsce wystąpią zaproszone zespoły chóralne:

- Chór V Liceum Ogólnokształcącego im. A. Witkowskiego w Krakowie pod dyrekcją Ewy Pasek

- Clave del Sol ze Szczucina prowadzony przez Ilonę Mach.

Szczegółowy program IV Festiwalu Chórów Chłopięcych podamy Państwu w najbliższym czasie.