Filharmonia Krakowska
Instytucja kultury województwa małopolskiego
A- A A+
Szukaj

Menu

Miejsca zostały obecnie zablokowane na czas rezerwacji.
Luty 2020
Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sb
Nd
POKAŻ CAŁY MIESIĄC
REZERWACJA
KASA BILETOWA
czynna: 10.12 kasa nieczynna
AKTUALNOŚCI
Idą Święta, czyli atrakcje Filharmonii na zakończenie roku
Zbliża się okres Świąt Bożego Narodzenia, który jak co roku pragniemy wypełnić dla Państwa jak najbardziej interesującą ofertą koncertową.
Zapraszamy do wysłuchania podcastów ze spotkań Dyskusyjnego Klubu Muzycznego
Dzięki współpracy Filharmonii Krakowskiej i Radia Kraków - stałego od wielu lat patrona medialnego instytucji, mogą Państwo wysłuchać zarejestrowanych w formie podcastów spotkań Dyskusyjnego Klubu Muzycznego "Wszystko Gra", które gromadzą coraz większe szeregi melomanów w soboty przed koncertami abonamentowymi.
Dlaczego chodzisz do Filharmonii?
Próbę odpowiedzi na to pytanie podjęli nasi wspaniali melomani, podczas jednej z wizyt w gmachu przy Zwierzynieckiej 1. Tym razem oddajemy głos również Państwu! Zapraszamy do oglądnięcia najnowszego spotu promującego Filharmonię Krakowską.
Nigel Kennedy na dwóch koncertach w Filharmonii Krakowskiej!
Nigel Kennedy wystąpi 8 i 9 stycznia 2024 w Filharmonii Krakowskiej. Bilety są już dostępne w sprzedaży.
Garrick Ohlsson wystąpi 19 maja 2024 w Filharmonii Krakowskiej
Zapraszamy na wyjątkowy recital mistrzowski w wykonaniu zwycięzcy VIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina. Bilety są już dostępne w sprzedaży.
Filharmonicy krakowscy wystąpią w Ołomuńcu z okazji 90. urodzin Krzysztofa Pendereckiego
Rozpoczynający się właśnie 79. sezon artystyczny Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie zdeterminowany został przez kilka istotnych dla muzycznego świata wydarzeń. Jednym z nich jest obchodzony w 2023 roku jubileusz 90. urodzin Krzysztofa Pendereckiego - pierwszy z koncertów rocznicowych wykonany zostanie przez muzyków Filharmonii Krakowskiej w ramach Jesiennego Festiwalu Muzyki Sakralnej w Ołomuńcu w sobotę, 23 września 2023.
1-6
7-12
13-18