Instytucja kultury województwa małopolskiego
A- A A+
Szukaj

Menu

Miejsca zostały obecnie zablokowane na czas rezerwacji.
Koncerty dla dzieci

Koncerty dla dzieci - to forma obcowania z muzyką klasyczną, przygotowana z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Spotkania w filharmonii przybliżają dzieciom świat dźwięków, prezentują bogate instrumentarium, a młodym wykonawcom – umożliwiają przedstawienie swoich umiejętności przed szerokim audytorium.


Drodzy Rodzice, kochane Dzieci,
Z przykrością informujemy, że ze względu na przedłużający się remont i modernizację budynku Filharmonii Krakowskiej przy ulicy Zwierzynieckiej 1, zmuszeni jesteśmy odwołać planowane w tym sezonie artystycznym koncerty dla dzieci. Mimo tych zmian nie wyobrażamy sobie jednak, żeby jak co roku nie świętować z Wami Dnia Dziecka. Specjalne koncerty familijne z tej okazji, w zmienionej nieco formule, odbędą się w podanych wcześniej terminach, czyli 7 i 8 czerwca 2020 roku o godz. 10 i 12. Bądźmy w te dni razem i wspólnie świętujmy ten nadzwyczajny dzień!

Szczegóły dotyczące rezerwacji biletów oraz przebiegu koncertów na Dzień Dziecka
podane zostaną na stronie internetowej w późniejszym terminie.


KONCERTY FAMILIJNE
7.06. niedziela, 10:00, 12:00
8.06. poniedziałek, 10:00, 12:00


Filharmoniczne koncerty dla dzieci są laureatem Statuetki Złotego Słonecznika przyznanej w konkursie portalu CzasDzieci.pl na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci (nagroda jury) oraz trzykrotnie - Nagrody Rodziców w tymże konkursie (2011, 2012, 2018).


Galeria
Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie